За даними слідства, співробітники сервісних центрів разом з правоохоронцями та цивільними особами отримували хабарі від громадян за успішне складання теоретичних та практичних іспитів, одержання водійських посвідчень, не притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Про підозру вже повідомили одному з поліцейських.
“Поліцейському патрульної поліції райвідділу повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України). Правоохоронці задокументували протиправні дії. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від службових обов’язків”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
Також встановлюється причетність до корупційних схем інших посадових осіб ТСЦ МВС. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру.
Раніше “Особи” також писали: “Суд визнав винним: депутата Дніпропетровської облради позбавили мандату”.























