Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юнаків старшого віку та кадетів проходив у Львові.
Про це повідомляє міська рада Дніпра.
Чемпіоном у ваговій категорії 79 кг став Ілля Швець.
Срібні медалі вибороли Єва Грекова (54 кг), Дмитро Затона (79 кг), Кіра Титовец (72 кг), В’ячеслав Чорний (58 кг).
Треті місця посіли Артем Журба (53 кг), Олена Бурдина (41кг); Вероніка Гурина (50 кг), Аліна Суханова (59 кг), Ілля Мельник (98 кг) та Тимофій Андріанов.
Раніше “Особи” також сповіщали: На виплати для спортсменів Дніпра у 2025 році щомісячно будуть виділяти 329 тис. грн.





















1 коментар