Новини

Дніпряни вибороли 11 медалей на чемпіонаті України з боротьби самбо

Спортсмени з Дніпра стали переможцями та призерами чемпіонату України з боротьби самбо, виборовши загалом 11 медалей: золоту, чотири срібних та шість бронзових.

330Переглядів

Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юнаків старшого віку та кадетів проходив у Львові.

Про це повідомляє міська рада Дніпра.

Чемпіоном у ваговій категорії 79 кг став Ілля Швець.

Срібні медалі вибороли Єва Грекова (54 кг), Дмитро Затона (79 кг), Кіра Титовец (72 кг), В’ячеслав Чорний (58 кг).

Треті місця посіли Артем Журба (53 кг), Олена Бурдина (41кг); Вероніка Гурина (50 кг), Аліна Суханова (59 кг), Ілля Мельник (98 кг) та Тимофій Андріанов.

Раніше “Особи” також сповіщали: На виплати для спортсменів Дніпра у 2025 році щомісячно будуть виділяти 329 тис. грн.

1 коментар

Залишити відповідь