Під час зустрічі представили нового дипломата з питань співпраці з Дніпропетровською областю, першого секретаря Посольства Чехії в Україні – Павела Каменіка.
Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради.
На зустрічі також обговорили спільні проєкти, які вже реалізуються у регіоні та плани щодо майбутньої співпраці. Зокрема, йшлося про перспективи взаємодії у галузі водопостачання.
Така співпраця не лише посилює дружні стосунки між країнами, а й відкриває нові можливості для реалізації майбутніх ініціатив у найрізноманітніших сферах.
Нагадаємо, що раніше “Особи” писали, що Чехія допоможе з відновленням Дніпропетровщини: серед пріоритетів – генерація енергії.
Також Чехія заробила на українських біженцях 4,4 мільярда крон за пів року.





















