Новини

Чеські дипломати відвідали Дніпропетровщину

Чехія активно співпрацює з Дніпропетровщиною, багато допомагає у інфраструктурних проєктах.

370Переглядів

Під час зустрічі представили нового дипломата з питань співпраці з Дніпропетровською областю, першого секретаря Посольства Чехії в Україні – Павела Каменіка.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

На зустрічі також обговорили спільні проєкти, які вже реалізуються у регіоні та плани щодо майбутньої співпраці. Зокрема, йшлося про перспективи взаємодії у галузі водопостачання.

Така співпраця не лише посилює дружні стосунки між країнами, а й відкриває нові можливості для реалізації майбутніх ініціатив у найрізноманітніших сферах.

Нагадаємо, що раніше “Особи” писали, що  Чехія допоможе з відновленням Дніпропетровщини: серед пріоритетів – генерація енергії.

Також Чехія заробила на українських біженцях 4,4 мільярда крон за пів року.

Залишити відповідь