Контррозвідка СБУ та НАБУ викрили схему привласнення коштів на колишньому держпідприємстві концерну “Укроборонпрому”. Фігурантам, що переховуються закордоном, загрожує 12 років позбавлення волі.
Про це повідомила пресслужба СБУ.
Там зазначають, що розкрадання відбувалось з 2016 по 2019 рік.
“За результатом комплексних заходів викрито 4-х експосадовців оборонної компанії, які вкрали понад 107 млн держаних гривень на експорті військової продукції”, – додали в СБУ.
Для здійснення злочину фігуранти залучили компанію із закордонною реєстрацією.
Перебуваючи на керівних посадах, фігуранти підписували угоди з цією компанією на супровід щодо укладання та подальшого виконання договорів з експортерами українського озброєння. Хоча усю роботу із іноземними замовниками виконувало оборонне підприємство України.
На рахунки компанії надходили державні кошти, хоча її діяльність фіксувалась тільки “на папері”.
Надалі кошти виводились на фіктивні фірми та розподілялись між учасниками злочину.
Як повідомляє СБУ, за викритими фактами чотирьом експосадовцям та керівнику афілійованої компанії, які переховуються за кордоном, заочно повідомлено про підозру за декількома статтями ККУ.
Їм загрожує до 12 років увʼязнення із позбавленням майна.
Раніше “Особи” також писали: СБУ затримала подружжя агентів РФ, які причетні до теракту в Дніпрі.



















