Пізно ввечері російська армія вдарила ракетою по Кривому Рогу. Пошкоджена інфраструктура, вибиті вікна на АЗС, у навчальному закладі, готелі, адмінбудівлі. Понівечені 3 багатоквартирні будинки і 33 авто.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА.
За словами Сергій Лисака, люди від удару балістичної ракети не постраждали.
З вечора агресор кілька разів атакував Нікопольщину – райцентр, Марганецьку та Мирівську громади. Обстрілював артилерією, скинув боєприпас з БпЛА та поцілив дроном-камікадзе. Також минулося без загиблих і поранених.
Вночі підрозділи ПвК “Схід” збили над Дніпропетровщиною 3 безпілотники.
Протягом минулого дня, 11 лютого, агресор гатив по Нікопольщині з важкої артилерії, застосовував безпілотники. Потерпали райцентр, а ще населені пункти Мирівської, Червоногригорівської, Марганецької, Покровської громад.
У Нікополі постраждала 78-річна жінка. Їй надали усю необхідну медичну допомогу на місці.
Пошкоджені два приватні й транспортне підприємства, медичний заклад, магазин, АЗС. Понівечені чотири багатоквартирні будинки, з десяток приватних осель, сім господарських споруд, одна з яких зайнялася. Вогонь рятувальники приборкали.
Знищені дві автівки, з півдесятка – потрощені. Побило парник, мопед, декілька газогонів. Зачепило й лінії електропередач.
Раніше “Особи” також інформували: Ворог активізував обстріли Нікопольщини, поранено кілька людей.






















