Чемпіонат України з бадмінтону серед молоді 2007 р.н. і молодше проходив 13-16 лютого в Києві. В ньому взяли участь і спортсмени з Дніпра. Вони вибороли призові місця.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
Призери змагань:
- Артем Синиця отримав срібну медаль в парній категорії.
Бронзові медалі отримали:
- в одиночній категорії: Артем Синиця та Денис Мальнєв,
- в чоловій парній категорії: Кондрат Железняк та Вадим Сапожніков,
- в жіночій парній категорії: Варвара Попережай та Агата Риштовська, Ксенія Рожкован та Кароліна Баштаненко,
- в місті: Артем Синиця та Варвара Попережай.
Всі призери – спортсмени СДЮСШОР ім. Вавілова (Дніпро) та ДЮСШ з бадмінтону ДОР (Дніпро).
Раніше “Особи” також писали: “Громади Дніпропетровщини можуть отримати до $60 тис. грантових коштів на розвиток соцпослуг”.



















