Новини

Спортсмени з Дніпра вибороли 11 медалей на Чемпіонаті України з бадмінтону

Бадмінтоністи з Дніпра вибороли 11 медалей на Чемпіонаті України U19.

183Переглядів

Чемпіонат України з бадмінтону серед молоді 2007 р.н. і молодше проходив 13-16 лютого в Києві. В ньому взяли участь і спортсмени з Дніпра. Вони вибороли призові місця.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Призери змагань:

  • Артем Синиця отримав срібну медаль в парній категорії.

Бронзові медалі отримали:

  • в одиночній категорії: Артем Синиця та Денис Мальнєв,
  • в чоловій парній категорії: Кондрат Железняк та Вадим Сапожніков,
  • в жіночій парній категорії: Варвара Попережай та Агата Риштовська, Ксенія Рожкован та Кароліна Баштаненко,
  • в місті: Артем Синиця та Варвара Попережай.

Всі призери – спортсмени СДЮСШОР ім. Вавілова (Дніпро) та ДЮСШ з бадмінтону ДОР (Дніпро).

Раніше “Особи” також писали: “Громади Дніпропетровщини можуть отримати до $60 тис. грантових коштів на розвиток соцпослуг”.

Залишити відповідь