Пожежа сталася вчора, 16 лютого, близько 20:00 на вулиці Військова АНД району. Там горіла покинута будівля на загальній площі 100 кв. м. На місце приїхали рятувальники.
Про це повідомили в ДСНС Дніпропетровської області.
Під час ліквідації займання співробітники Служби порятунку врятували жінку, 1975 року народження та чоловіка, 1981 року народження. З попереднім діагнозом – отруєння продуктами горіння їх госпіталізували працінвники “швидкої” до лікарні.
Пожежу загасили за півтори години – о 21:35.
До місця події залучено 17 рятувальників та 4 одиниці техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі працівники ТЦК з патрульними нібито ввірвалися до квартири чоловіка: у поліції прокоментували резонансне відео”.




















