За даними слідства, ввечері 16 лютого військові рф здійснили артилерійський обстріл м. Марганця Нікопольського району. Вранці 17 лютого 2025 року росіяни атакували БпЛА Червоногригорівську громаду на Нікопольщині.
Про це повідомляє обласна прокуратура.
Загалом внаслідок ворожих обстрілів постраждали 9 людей.
Пошкоджено житлові будинки, навчальний заклад, адмінбудівлю, АЗС, підприємства, юридичний центр, магазини, кафе, автомобілі, лінії електропередач.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями вживають всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил рф.
За повідомленням ГУНП, вже сьогодні, 17 лютого після 10-ї години дня ворог скерував ударний дрон на АЗС в одному із сіл Червоногригорівської громади. Постраждало пʼятеро мирних мешканців, четверо з них мають осколкові поранення. Наряд патрульної поліції евакуював людей з місця удару та передав лікарям. Остаточні наслідки атаки наразі встановлюють слідчі.
Також внаслідок ворожих ударів є руйнування інфраструктури регіону – пошкоджена територія та будівлі підприємств, транспортні засоби, приватні та багатоповерхові будинки, адмінбудівля, навчальний заклад, господарські споруди, магазини, кафе та гаражі. В будівлях потрощено дахи, стелі та стіни, понівечено фасади та огорожі, вибито скло на вікнах та балконах.
Зранку в місті та районі знову лунають вибухи. Поліцейські продовжують роботу на місцях ворожих атак.
Раніше “Особи” також сповіщали: Обстріли Марганця, збиті дрони: як минула ніч на Дніпропетровщині.






















