Ввечері 16 лютоогота ближче до ранку окупанти атакували Нікопольський район з артилерії. Цілили по Мирівській та Марганецькій громадах. Найбільше дісталося самому Марганцю.
Про це о 7.30 ранку повідомило керівництво області.
У місті Марганець через ворожі обстріли постраждали четверо людей – чоловіки 54 років, 26 та 22 років та 64-річна жінка. Їм надали усю необхідну медичну допомогу.
Сталася пожежа, пошкоджені 8 багатоквартирних будинків, декілька магазинів, освітній заклад, кафе, аптека, 4 приватні оселі, підприємства, адмінбудівлі, гараж, авто, господарська споруда та лінія електропередачі.
Протягом минулого дня росіяни били також по Нікополю. Там загинув 52-річний чоловік. Також постраждав чоловік 74 років. Йому надали необхідну медичну допомогу, буде відновлюватися вдома.
Через обстріли райцентру та Марганецької громади у неділю були пошкоджені підприємства, 16 приватних будинків, 12 господарських споруд, автомобілі й автобус, гараж, парник, 4 лінії електропередачі та стільки ж газогонів.
Також вночі працювали наші оборонці неба. Військові з ПвК «Схід» знищили 2 БпЛА противника.
Раніше “Особи” також сповіщали: Збито 7 БпЛА, ворог обстрілював Нікопольщину: як минула ніч у Дніпропетровській області.






















