Про перехід частини класів на дистанційку повідомила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Кузьменко.
Про це повідомляє Суспільне.
Впродовж минулого тижня в області зареєстровано 15 387 випадків захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ).
Порівняно з минулим тижнем захворюваність зросла на 10,8 відсотків. Питома вага дітей 18 років — 53 відсотки. Серед дітей захворюваність зросла на 9%, а серед дорослого населення майже на 13%.
“В цілому по області епідемічний поріг захворюваності не перевищено. Разом з тим, перевищення епідпорогу спостерігаються в окремих громадах Криворізького, Павлоградського та Синельниківського районів”, — розповіла фахівчиня.
Через зростання захворюваності серед дітей на дистанційне навчання перевели окремі класи в громадах Дніпровського, Криворізького, Павлоградського районів. Загалом понад дві тисячі учнів.
З початку епідемічного сезону проти грипу на Дніпропетровщині вакцинували понад 10 000 людей.
Раніше “Особи” також сповіщали: Епідеміологічна ситуація в Дніпропетровській області за минулий тиждень: кількість хворих зросла.



















