Новини

Понад дві тисячі учнів на Дніпропетровщині перевели на дистанційне навчання

На Дніпропетровщині через перевищення епідпорогу понад дві тисячі учнів перевели на дистанційне навчання.

242Переглядів

Про перехід частини класів на дистанційку повідомила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Кузьменко.

Про це повідомляє Суспільне.

Впродовж минулого тижня в області зареєстровано 15 387 випадків захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ).

Порівняно з минулим тижнем захворюваність зросла на 10,8 відсотків. Питома вага дітей 18 років — 53 відсотки. Серед дітей захворюваність зросла на 9%, а серед дорослого населення майже на 13%.

“В цілому по області епідемічний поріг захворюваності не перевищено. Разом з тим, перевищення епідпорогу спостерігаються в окремих громадах Криворізького, Павлоградського та Синельниківського районів”, — розповіла фахівчиня.

Через зростання захворюваності серед дітей на дистанційне навчання перевели окремі класи в громадах Дніпровського, Криворізького, Павлоградського районів. Загалом понад дві тисячі учнів.

З початку епідемічного сезону проти грипу на Дніпропетровщині вакцинували понад 10 000 людей.

Раніше “Особи” також сповіщали: Епідеміологічна ситуація в Дніпропетровській області за минулий тиждень: кількість хворих зросла.

Залишити відповідь