Злочин стався вдень 16 лютого на вулиці Богдана Хмельницького. Чоловік вдарив молотком по голові 57-річну перехожу та намагався відібрати телефон. Коли жінка почала чинити опір, нападник наніс ще два удари, після яких постраждала втратила свідомість. Той забрав гаджет та втік.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Пізніше мобільний телефон постраждалої чоловік здав до найближчого ломбарду.
Поліцейські розшукали та затримали нападника. Ним виявився 39-річний місцевий житель. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
17 лютого слідчі повідомили чоловіку про за ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за злочин – до 15 років позбавлення волі. Слідство триває.
Раніше “Особи” також писали: “Двоє чоловіків з Павлограда намагалися втекти до Угорщини”.






















