Співпрацю Дніпропетровщини зі Швецією обговорили представники керівництва області та Повноважний і Надзвичайний Посол цієї країни Мартін Оберг.
Про це повідомляє пресслужба ДніпроОВА.
Зокрема, йшлося про відновлення регіону та програми підтримки мешканців.
За словами першого заступник аначальника ОВА Юрія Яндульського, обласна влада разом з партнерами втілює проєкти, які допомагають мешканцям у скрутний час. Це стосується різних сфер – гуманітарної, соціальної, освітньої, комунальної.
Повноважний та Надзвичайний Посол Королівства Швеції Мартін Оберг наголосив, що ціль візиту – дізнатися, яка підтримка буде найактуальнішою саме зараз та у післявоєнний час.
«Куди можемо інвестувати, аби відновлювати та розвивати бізнес. Створювати нові робочі місця. Як підтримати дітей, військових та ветеранів», – сказав Мартін Оберг.
На зустрічі також йшлося, зокрема, про будівництво та ремонт укриттів у навчальних закладах. Говорили й про допомогу ветеранам та людям з інвалідністю. А ще – переселенцям.
За словами заступниці начальника Дніпропетровської ОВА Надії Задорожної, плсадовці сподіваються на підтримку Швеції у облаштуванні місць тимчасового проживання для ВПО. Адже у деяких громадах Дніпропетровщини триває добровільна евакуація. Прийняв регіон чимало переселенців й з інших областей.
Раніше “Особи” також писали: Фінляндія передала для шкіл Дніпропетровщини 3300 ноутбуків.




















