Новини

Фінляндія передала для шкіл Дніпропетровщини 3300 ноутбуків

Від Фінляндії до Дніпропетровщини надійшла гуманітарна допомога - біля 3300 ноутбуків. Першу партію пристроїв вже розполілили між дітьми переселенців, малозабезпечених та військових.

278Переглядів

Сьогодні обласна адміністрація технічно підсилила школи Дніпропетровщини – передали першу цьогоріч партію ноутбуків.

Про це повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

За його словами, 480 пристроїв передано тим, хто найбільше їх потребує. Це хлопці та дівчата з родин переселенців, військовослужбовців, малозабезпечених і багатодітних.

І це лише початок. Протягом тижня до громад по всьому регіону відправимо ще вантажі з гаджетами. Окрім школярів, їх отримають учні профтехів і коледжів, – зазначає посадовець.

За словами Лисака, загалом до Дніпропетровщини надійшло майже 3300 ноутбуків.

“Вони – від Фінляндії. Дякую за таку вагому допомогу! У цей складний час підтримка освітньої галузі – це інвестиція в майбутнє підростаючого покоління”, – підсумовує начальник Дніпропетровської ОВА.

Нагадаємо, раніше “Особи” також інформували: Амбулаторіям Нікополя передали потужні генератори від благодійників.

Залишити відповідь