Сьогодні обласна адміністрація технічно підсилила школи Дніпропетровщини – передали першу цьогоріч партію ноутбуків.
Про це повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
За його словами, 480 пристроїв передано тим, хто найбільше їх потребує. Це хлопці та дівчата з родин переселенців, військовослужбовців, малозабезпечених і багатодітних.
І це лише початок. Протягом тижня до громад по всьому регіону відправимо ще вантажі з гаджетами. Окрім школярів, їх отримають учні профтехів і коледжів, – зазначає посадовець.
За словами Лисака, загалом до Дніпропетровщини надійшло майже 3300 ноутбуків.
“Вони – від Фінляндії. Дякую за таку вагому допомогу! У цей складний час підтримка освітньої галузі – це інвестиція в майбутнє підростаючого покоління”, – підсумовує начальник Дніпропетровської ОВА.
Нагадаємо, раніше “Особи” також інформували: Амбулаторіям Нікополя передали потужні генератори від благодійників.
























