Новини

Найкращий результат у світі: Магучіх з Дніпра виграла друге “золото” сезону-2025

Легкоатлетка з Дніпра виграла друге “золото” сезону-2025 з найкращим результатом на турнірі в Банській Бистриці у Словаччині.

266Переглядів

З Ярославою Магучіх змагалися австралійська чемпіонка світу 2022 року та бронзова призерка Олімпіади-2024 Елеанор Паттерсон, дворазова медалістка чемпіонатів Європи та призерка фіналу Діамантової ліги Ангеліна Топич, срібна призерка Євро-2023 у приміщенні Бріт Веерман, а також чемпіонка Європи U18 Ліліанна Баторі.

Українка стартувала з висоти 1.90 м. Вона з першої спроби підкорила цю планку. Також це вдалось представниці Австралії Паттерсон. На цій висоті із боротьби вибули п’ять спортсменок. Магучіх не змогла підкорити планку 1.93 м з двох спроб та перенесла планку на наступну висоту. 1.96 м українка взяла зі своєї єдиної спроби та продовжила виступи на турнірі.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

У боротьбі за “золото” Магучіх змагалася із сербкою Топич та австралійкою Паттерсон. Ярослава Магучіх втретє поспіль взяла висоту 2.01 метри з першої спроби і стала чемпіонкою. Паттерсон планка не підкорилась.

Магучіх виграла другу поспіль медаль від початку сезону. Попередню нагороду (“золото”) українка здобула на змаганнях Udin Jump Development в Італії.

Раніше “Особи” також писали: “Ветерани з Дніпропетровщини здобули медалі на Invictus Games-2025”.

Залишити відповідь