Кілька медалей вибороли спортсмени Дніпропетровщини на “Іграх нескорених” у Канаді.
Наші хлопці-ветерани справжні герої Invictus Games-2025. Про це написав начальник ДніпроОВА Сергій Лисак в Telegram.
Круто виступали також Владислав Капканець та В’ячеслав Кайстро. В них високі результати у зимових й командних видах спорту.
Бронзовими призерами наші стали й у складі української команди з волейболу сидячи.
Пишаюся усією збірною нескорених, які привезли з Канади понад три десятки нагород. Вони пишуть історію ветеранського спорту. Проявляючи надзусилля, йдучи до своїх перемог! Показуючи приклад стійкості! – прокоментував досягнення ветаранів з Дніпропетровської області Лисак.
Раніше “Особи” також сповіщали: Ветеран з Дніпропетровщини здобув “золото” з біатлону на Іграх нескорених-2025.





























