Новини

Ветерани з Дніпропетровщини здобули медалі на Invictus Games-2025

На рахунку представників Дніпропетровщини три золоті медалі. Усі приніс збірній Руслан Сергійчук. Він відзначився перемогою у біатлоні, ще двома – у плаванні. У цьому ж виді спорту здобув «бронзу» Дем’ян Дудля.

179Переглядів

Кілька медалей вибороли спортсмени Дніпропетровщини на “Іграх нескорених” у Канаді. 

Наші хлопці-ветерани справжні герої Invictus Games-2025. Про це написав  начальник ДніпроОВА Сергій Лисак в Telegram.

Круто виступали також Владислав Капканець та В’ячеслав Кайстро. В них високі результати у зимових й командних видах спорту.

Бронзовими призерами наші стали й у складі української команди з волейболу сидячи.

Пишаюся усією збірною нескорених, які привезли з Канади понад три десятки нагород. Вони пишуть історію ветеранського спорту. Проявляючи надзусилля, йдучи до своїх перемог! Показуючи приклад стійкості! – прокоментував досягнення ветаранів з Дніпропетровської області Лисак.

Раніше “Особи” також сповіщали: Ветеран з Дніпропетровщини здобув “золото” з біатлону на Іграх нескорених-2025.

Залишити відповідь