У 2025 році Україна планує залучити і вже є підтвердження на 38,4 млрд доларів фінансування від європейських партнерів.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час форуму «Україна. Рік 2025», інформує УНН.
За його словами, у 2024 році Україна залучила 41,7 млрд доларів. Цього ж року сума залучених коштів становитиме 38,4 млрд доларів.
«Працюємо і з МВФ, і з Єврокомісією по плану Ukraine Facility, працюємо із Світовим банком, Банком реконструкції і розвитку, європейськими структурами», — сказав Шмигаль.
Нагадаємо, що Європейський Союз — найбільший донор прямої бюджетної допомоги з лютого 2022 року. 45 млрд євро було залучено за цей період на фінансування пріоритетних видатків держбюджету.
Раніше “Особи” також інформували: Податкова перевиконала план надходжень до держбюджету в січні на ₴9,8 мільярда.



















