Сьогодні виповнюється три роки від пчатку повномасштабного вторгненя росії. Не було жодного дня за ці роки, коли б росіяни не обстрілювали українські міста та громади, маючи на меті вбиваи та руйнувати.
У ніч на понеділок, 24 лютого 2025 року, в Дніпропетровській області працювали сили ППО. Збили 4 безпілотники.
Про це на ранок повідомив очільник ДніпроОВА.
За словами Сергія Лисака, через ворожу атаку у Дніпровському районі пошкоджені 2 приватні будинки і 2 господарські споруди.
Вранці агресор вдарив з важкої артилерії по Мирівській громаді Нікопольського району.Усюди минулося без загиблих та постраждалих.
Нещасний випадок стався вчора надвечір у Марганецькій громаді. 67-річна жінка наступила на ворожий снаряд. Він опинилася на подвірʼї після одного з російських обстрілів. Наразі постраждала у лікарні. У неї мінно-вибухова травма й серйозне поранення стопи. Медики оцінюють стан як тяжкий.
Протягом минулого дня, 23 лютого, Нікопольський район пережив десять атак. Протягом дня війська противника тероризували Нікопольщину дронами-камікадзе. А ще випустили з десяток снарядів з важкої артилерії.
Ворог цілив по Нікополю та Марганецькій громаді. Зачепило інфраструктуру. Пошкоджені промислове підприємство, три приватні будинки, гараж, сонячна панель. Побило декілька авто. Минулося без загиблих та постраждалих.
Ввечері у п’ятницю, 22 лютого, російська армія атакувала Кривий Ріг двома балістичними ракетами. Пошкоджена цивільна інфраструктура. Двое постраждалих, один з яких, 22-річний хлопець, невдовзі помер. Виникла пожежа. Понівечений інфраструктурний об’єкт.
Раніше “Особи” також сповіщали: Під час артобстрілу на Дніпропетровщині загинув енергетик.



















