За даними слідства, посадовець незаконним шляхом привласнив орендовану квартиру. Для реалізації злочину суддя спочатку винайняв житло у центрі міста, але пів року не сплачував за оренду.
Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя.
Цей суддя, як з’ясували правоохоронці, підробив документи, в яких дописав, що нібито викупив це помешкання у власниці за 412 тис. гривень. І подав до суду цивільний позов про визнання договору дійсним.
3 березня Вища рада правосуддя тимчасово, до 20 квітня 2025 року, відсторонила від здійснення правосуддя суддю Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.
Якщо провину посадовця доведуть, йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі викрили суддю, який привласнив орендовану квартиру.



















