На одному з вокзалів міста нападники відібрали гаманець з грошима у мешканця іншої області та намагались втекти.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
4 березня близько 1.30 до поліції надійшло повідомлення від потерпілого про пограбування.
Підозрювані, зустрівши 52-річного чоловіка на території вокзалу, силою дістали з його кишені гаманець з грошима та побігли з місця події.
Поліцейські оперативно затримали трьох фігурантів. Зловмисниками виявились хлопці віком 16, 19 та 20-ти років.
Ось ці молодики відібрали у чоловіка гаманець.
Гроші, якими заволоділи злочинці, правоохоронці вилучили.
Слідчі Дніпровського РУП №1 повідомили трьом фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж). Затриманим може загрожувати до 10 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також інформували: Причетний до жорстокого вбивства у Індустріальному районі Дніпра отримав підозру.






















