Новини

У Дніпрі затримали грабіжників, які відібрали гаманець у чоловіка біля вокзалу

У Дніпрі поліцейські затримали групу зловмисників за підозрою у пограбуванні чоловіка.

212Переглядів

На одному з вокзалів міста нападники відібрали гаманець з грошима у мешканця іншої області та намагались втекти.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

4 березня близько 1.30 до поліції надійшло повідомлення від потерпілого про пограбування.

Підозрювані, зустрівши 52-річного чоловіка на території вокзалу, силою дістали з його кишені гаманець з грошима та побігли з місця події.

Поліцейські оперативно затримали трьох фігурантів. Зловмисниками виявились хлопці віком 16, 19 та 20-ти років.

Ось ці молодики відібрали у чоловіка гаманець.

Гроші, якими заволоділи злочинці, правоохоронці вилучили.

Слідчі Дніпровського РУП №1 повідомили трьом фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж). Затриманим може загрожувати до 10 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також інформували: Причетний до жорстокого вбивства у Індустріальному районі Дніпра отримав підозру.

Залишити відповідь