Найбільш відчутний спад температури очікується 18-20 березня. Вночі стовпчики термометрів опускатимуться до +2…+4°C, а вдень буде не вище +6…+8°C.
Про це повідомляє «Наше місто».
Після декількох весняних тижнів погода вирішила нагадати, що березень – все ще перехідний місяць. Тож не поспішайте ховати шапки та теплі куртки – вони можуть знадобитися вже найближчими днями.
Тому треба бути готовими до похолодання та слідкувати за оновленнями прогнозів.
Раніше “Особи” також сповіщали: Мешканцям Дніпропетровського регіону нагадали про заборону збору первоцвітів




















