Новини

Синоптики прогнозують значне похолодання у Дніпрі

Після аномально теплого початку березня у Дніпро поступово повертається прохолода. За прогнозами синоптиків, зміни почнуться вже у неділю, 16 березня. Температура вдень ще триматиметься на рівні +12…+14°C, але вже 17 березня похолодає до +10°C.

362Переглядів

Найбільш відчутний спад температури очікується 18-20 березня. Вночі стовпчики термометрів опускатимуться до +2…+4°C, а вдень буде не вище +6…+8°C.

Про це повідомляє «Наше місто».

Після декількох весняних тижнів погода вирішила нагадати, що березень – все ще перехідний місяць. Тож не поспішайте ховати шапки та теплі куртки – вони можуть знадобитися вже найближчими днями.

Тому треба бути готовими до похолодання та слідкувати за оновленнями прогнозів.

Раніше “Особи” також сповіщали: Мешканцям Дніпропетровського регіону нагадали про заборону збору первоцвітів

Залишити відповідь