Новини

У Синельниківскому районі п’яний чоловік обстріляв адмінбудівлю з автомата

Внаслідок злочинних дій фігуранта ніхто не постраждав. Пошкоджено скло, стіни та стелю в холі будівлі.

215Переглядів

Подія сталася ввечері 12 березня. Невідомий у с. Васильківка Синельниківського району відкрив стрільбу з автоматичної зброї по адміністративній будівлі поліції.

Про це повідомили у ГУНП Дніпропетровщини.

На місці події працювали керівництво поліції області, слідчо-оперативна група відділення поліції № 1 Синельниківського РУП та спецпризначенці.

Було введено поліцейську спецоперацію, за результатами якої правоохоронці затримали підозрюваного. Попередньо встановлено, що під час скоєння злочину чоловік перебував у стані сп’яніння.

Під час обшуку у нього вилучили автомат, набої до нього та гільзи, які надалі направлять на проведення експертизи.

Фігуранта затримано. Ним виявився 48-річний житель Харківської області. Встановлюються деталі та мотиви скоєного.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Синельниківському районі жінка вбила свою матір.

Залишити відповідь