Новини

У Синельниківському районі жінка вбила свою матір

Понад 20 разів розлючена жінка вдарила матір ножем у спину.

228Переглядів

Розлютившись на родичку, підозрювана понад 20 разів вдарила її ножем у спину. З тяжкими тілесними ушкодженнями літню жінку доставили до лікарні, однак врятувати її не вдалося – від отриманих травм вона померла.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Злочин стався 6 березня близько 9-ї години ранку у с. Васильківка. На місці події працювали правоохоронці відділення поліції № 1 Синельниківського РУП.

Зловмисницю поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили їй про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Слідчі заходи у справі проводилися під процесуальним керівництвом Синельниківської окружної прокуратури.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі рибалка провалився під кригу, врятувати його не вдалося.

Залишити відповідь