Новини

У Дніпрі затримали 33-річного чоловіка, який обкрадав магазини гаджетів

За крадіжки з магазинів поліцейські Дніпра повідомили про підозру 33-річному містянину.

300Переглядів

Чоловік обирав товари, ховав їх у верхній одяг та залишав магазини – не розраховуючись.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Предметом посягання правопорушника стали – бездротові навушники, карти памʼяті, флеш-карти.

В ході проведених заходів поліцейські встановили особу крадія. Ним виявився 33-річний раніше засуджений місцевий мешканець.

13 березня слідчі Дніпровського РУП N°2 повідомили фігуранту про підозру у крадіжках. Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі. Триває слідство.

Раніше “Особи” також інформували: Раніше судимий кам’янчанин вдарив ножем в живіт несудимого земляка.

Залишити відповідь