Від ранку у четвер, 13 березня, ворог били по двох районах Дніпропетровщини.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
У Нікопольському не минулося без постраждалих. З пораненнями двоє жінок – 61 та 72 років. Одна одужуватиме вдома, а інша залишається під наглядом лікарів.
Загалом там противник поцілив по райцентру, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах. У населених пунктах пошкоджені адмінбудівля, 3 приватні будинки та господарська споруда.
По Синельниківщині, а саме Межівській громаді, агресор вдарив з артилерії. Понівечений газогін. На щастя, минулося без жертв.
Пізно ввечері 13 березня росіяни традиційно запустили по тиловим територіям дрони-камікадзе типу “шахед” та їх імітації. На Дніпропетровщині оборонці неба знищили 3 безпілотники.
Вночі від ворожого терору потерпала Нікопольщина. Агресор застосовував артилерію і БпЛА. Атакував Нікополь і Марганецьку громаду. Сталася пожежа, яку рятувальники оперативно загасили. Пошкоджена інфраструктура.
Раніше “Особи” також інформували: На війні загинув відомий футболіст з Дніпропетровщини.



















