Новини

Росіяни вдарили балістикою по залізничній інфраструктурі на Дніпропетровщині

Вдруге за один день росіяни б'ють по залізничній інфраструктурі у Дніпропетровській області.

369Переглядів

Друга лише за сьогодні ворожа атака по залізничній інфраструктурі Дніпропетровщини. Поранено чотирьох залізничників, з них двоє – у тяжкому стані. Їм надається медична допомога.

Про це повідомили в “Укрзалізниці”.

Попередньо удар завдано балістичною ракетою.

Залізничники доклали всіх зусиль, щоб ворожі удари не вплинули на рух пасажирських поїздів.

У ДніпроОВА також підтвердили удар.

Ворог завдав ракетного удару по Кам’янському району. Попередньо, троє поранених, однин з яких – у важкому стані. Всі деталі щодо руйнувань, які залишила по собі атака, з’ясовуємо, – написав Сергій Лисак о 16.58.

За повідомленнями моніторингових каналів, можна зробити висновок, що  балістичні ракети летіли з боку Таганрогу.

Також ворог завдав удару КАБами по прифронтовій Новопавлівці (Синельниківський район).

Пізніше Сергій Лисак повідомив, що четверо поранених через ракетну атаку на Кам’янський район у лікарні. Це чоловіки 20, 38, 44 та 55 років. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

Пожежу, яка виникла внаслідок удару, рятувальники вже загасили.

Раніше “Особи” також інформували: Удари КАБів, обстріли дронами: волонтер показав, як живуть прифронтові громади на Дніпропетровщині (відео).

Залишити відповідь