У реаліях воєнного часу така підтримка є надзвичайно цінною. Наші медики щодня працюють у надскладних умовах – рятують життя поранених, допомагають переселенцям, надають якісну реабілітаційну допомогу всім, хто її потребує.
Про це повідомляє Дніпровська обласна рада.
“Щиро вдячний нашим партнерам – Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна», пані Діані Дольс, «Всеукраїнській раді реанімації та екстреної медичної допомоги», ТОВ «Санагро Україна» – за незмінну підтримку та значний внесок у розвиток медичної сфери регіону. Продовжуємо працювати разом заради здоров’я та життя кожного!” – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпропетровщина отримала три сучасні реанімобілі від міжнародних партнерів.























