Утримували у трудовій експлуатації 31 людину – поліцейські Києва затримали злочинне угруповання, яке діяло під виглядом реабілітаційного центру.
Про це повідомляє Нацполіція.
Зловмисники забрали у потерпілих мобільні телефони та документи, утримували їх в антисанітарних умовах та не дозволяли виходити за межі подвір’я. Утримувачів центру примушували до фізичної праці, яку не оплачувалию. Наразі утриманців так званого реабілітаційного центру визволено, а зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.
Організував злочинну діяльність 45-річний уродженець Дніпропетровської області, який орендував у одному з селищ Київської області приватний будинок. Він долучив до співпраці своїх товаришів – чоловіка та жінку, які підшукували на місцевих залізничних вокзалах громадян, що перебувають у скрутному становищі, та пропонували їм лікування у «реабілітаційному центі», обіцяючи житло, харчування, а також лікування від алко та наркозалежності.
Раніше “Особи” також писали: БЕБ ліквідувало виробництво підробок моторних олив відомих брендів на Дніпропетровщині та Київщині.























