У Дніпрі в межах підготовки до реконструкції шляхопроводу на Слобожанському проспекті викуплять об’єкти нерухомості в зоні будівництва. Потім їх демонтують.
Відповідне рішення ухвалили депутати Дніпровської міськради на сесії, яка проходила 19 березня. Про це йдеться на сайті міської ради.
Шляхопровід на Слобожанському проспекті звели в 1954 році. У 1970 році його розширили. Зараз він аварійний. Подальша експлуатація загрожує руйнуванням, що може спричинити пошкодження залізничних колій та критичні наслідки для міста.
Раніше “Особи” також писали: “У польському форумі на тему відбудови України взяв участь голова Дніпропетровської облради”.



















