Новини

У Мирівській громаді Нікопольського району мешканці вийшли на стихійний мітинг через відсутність води

Справжній бунт розпочався у Мирівській громаді, що на Нікопольщині.

355Переглядів

Там люди рік жили з постійними перебоями водопостачання, а півроку води немає взагалі.

Про це повідомляє Типовий Марганець.

У суботу, 5 квітня, в Мирівській громаді стався майже справжній людський бунт. Адже з 1 грудня 2024 року Марганецька міськрада розірвала договір з Мирівським КП, яке постачало воду населенню. Люди і раніше отримували воду нестабільно, але тепер вже понад півроку вона відсутня взагалі. Тож у людей урвався терпець і вони вимагають рішучих дій, аби вода повернулась до їхніх домівок.

Одна з причин відсутності води – зношеність та неналежний стан комунікацій, які перебувають у власності Марганецької громади. А її керівництвоцим питанням не займається, – так пишуть у тамтешніх пабліках та заявляють самі місцеві.

До мітингуючих людей приїхали мер Марганця Боровик та заступник ОВА Яндульський, яким розлючений натовп кричав «Ганьба!».

А напередодні, 4 квітня,  Мирівська громада надала згоду на підключення до магістрального водогону. Відповідне рішення ухвалили депутати під час 49 сесії.

Про це повідомили на сторінці Мирівської СТГ.

Під час сесії депутатами розглядалось питання: «Про надання дозволу комунальному підприємству «Дніпро» Мирівської сільської ради на підключення вуличних водопровідних мереж Мирівської сільської територіальної громади до магістрального водогону «Марганець – Нікополь – Покров».

Проєкт рішення був підтриманий одноголосно.

Раніше “Особи” також інформували: Посадовці Дніпра розкрали бюджетні кошти на ремонті мереж водопостачання: проводиться розслідування.

Залишити відповідь