Новини

Посадовці Дніпра розкрали бюджетні кошти на ремонті мереж водопостачання: проводиться розслідування

Посадовці департаменту і комунального підприємства Дніпровської міськради разом з товариством розробили схему розкрадання коштів на ремонті мереж водопостачання.

620Переглядів

За даними слідства, протягом двох років посадовці укладали договори з товариством про аварійне обслуговування, реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення, а також поточний ремонт зливних колекторів у Дніпрі на загальну суму понад 12 млн грн. Наразі перевіряється, чи всі роботи виконані у повному обсязі.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Правоохоронці провели понад 60 санкціонованих обшуків за місцями роботи, проживання та в автомобілях підозрюваних. Вилучено документи, чорнові записи, печатки та штампи, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, флешнакопичувачі, грошові кошти.

“За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення і розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України) щодо посадовців департаменту, комунального  підприємства  Дніпровської міської ради та товариства”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Наразі прокурорами призначено ряд експертиз щодо встановлення збитків місцевому бюджету. Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також писали: “ТОП громад Дніпропетровщини, які отримали найменший прибуток у 2024 році”.

1 коментар

Залишити відповідь