Поліція Дніпропетровщини затримала 54-річного чоловіка за підозрою у розбійному нападі. Погрожуючи канцелярським ножем, він відібрав у 36-річного чоловіка мобільний телефон і втік.
Про це повідомило ГУНП у Дніпропетровській області.
Подія сталася 14 квітня. До поліції надійшло повідомлення про розбійний напад у селі Тритузне Дніпровського району. Оперативний черговий негайно направив на місце наряд поліції для встановлення обставин злочину.
Оперативники встановили особу зловмисника. Ним виявився 54-річний чоловік. Підозрюваного затримали, у нього вилучили знаряддя злочину. Затримання проведено відповідно до ст. 208 КПК України.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч.4 ст.187 (розбій) КК України. Йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.
Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
Раніше “Особи” також писали: У Кривому Розі судитимуть чоловіка, який вбив цивільну дружину на очах у дитини.



















