Близько 4-ї ранку 14 квітня медики отримали виклик до м. Тернівка: ножове поранення. Бригада екстреної медичної допомоги миттєво вирушила на місце.
Про це повідомили у Дніпропетровському обласному центрі екстреної медицини у Facebook.
Те, що вони побачили, вразило до глибини душі… 15-річний хлопець. Закривавлені руки, шия, живіт.
Поряд — ніж. І записка: «Мені страшно жити, я не бачу майбутнього». Юнак наніс собі множинні ножові поранення у спробі покінчити з життям», — зазначили у Дніпропетровському обласному центрі екстреної медицини.
Медики швидко зупинили кровотечу, стабілізували стан постраждалого та госпіталізували його до Павлоградської лікарні інтенсивного лікування.
Раніше “Особи” також сповіщали: Розпилили в обличчя балончик і забрали замовлення: у Самарівському районі підлітки пограбували кур’єра.



















