Новини

Вдарив камінням по голові: у місті Самар чоловік пограбував бабусю

У місті Самар чоловік вдарив літню жінку та пограбував її.

396Переглядів

Злочин стався зранку 15 квітня на одній з вулиць у місті Самар. Чоловік вдарив літню жінку камінням по голові та пограбував її. Він вкрав мобільний телефон та гаманець і втік.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Протягом двох годин поліцейські встановили та затримали підозрюваного у злочині. Ним виявився 65-річний мешканець Самарівського району. Його затримали відповідно до статті 208 КПК України. Речові докази вилучили.

“16 квітня слідчі, за процесуальним керівництвом Самарівської окружної прокуратури, повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання чоловіку запобіжного заходу. Триває слідство”, – йдеться у повідомленні поліції.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині сталася смертельна ДТП: авто злетіло з дороги та перекинулося”.

Залишити відповідь