Новини

У Дніпрі чоловік зберігав вдома майже 700 набоїв та дві гранати

У Дніпрі повідомили про підозру чоловіку, який зберігав вдома зброю.

372Переглядів

У березні у Індустріальному районі правоохоронці провели обшуки у будинку 45-річного чоловіка. Вони виявили у нього майже 700 набоїв та дві гранати. Все вилучене направили на експертне дослідження.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

На підставі зібраних доказів, слідчим, за погодженням із Лівобережною окружною прокуратурою міста, зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Раніше “Особи” також писали: “У Павлограді поліцейські викрили зловмисника, який обікрав приватний будинок”.

Залишити відповідь