У березні у Індустріальному районі правоохоронці провели обшуки у будинку 45-річного чоловіка. Вони виявили у нього майже 700 набоїв та дві гранати. Все вилучене направили на експертне дослідження.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
На підставі зібраних доказів, слідчим, за погодженням із Лівобережною окружною прокуратурою міста, зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також писали: “У Павлограді поліцейські викрили зловмисника, який обікрав приватний будинок”.



















