Інцидент стався 9 квітня близько 15:40 на вулиці Шевченка в місті Павлоград. Переконавшись, що господарів немає вдома, чоловік зайшов на територію домоволодіння, розбив вікно в одній із кімнат та проник усередину будинку. Звідти викрав електроінструмент.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Поліцейські Павлоградського районного відділу поліції встановили особу правопорушника. Ним виявився раніше судимий 36-річний місцевий мешканець.
Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Досудове розслідування триває.
Раніше “Особи” також сповіщали: Крав все, що бачив: у місті Синельникове затриманий крадій-рецидивіст.



















