Новини

Збито два БпЛА, ворог обстрілював Нікопольщину: події війни на Дніпропетровщині

Протягом недільного дня 4 травня на Дніпопетровщині є троє поранених та один загиблий через ворожі удари. У ніч на понеділок збито 2 ворожих БпЛА.

750Переглядів

На Дніпропетровщині у ніч на 5 травня працювали сили ППО. Підрозділи ПвК “Схід” збили 2 безпілотники.

Про це повідомив о 7.30 начальник ДніпроОВА.

За словами Сергія Лисака,  вночі та вранці агресор атакував Нікопольщину. Застосовував РСЗВ “Град”, важку артилерію та дрони-камікадзе. Потерпали Марганецька, Мирівська, Покровська громади та сам Нікополь. Зайнялися гараж та легковик. Загиблих і постраждалих немає.

Протягом минулого дня, 4 травня, ворог без упину гатив по населеним пунктам Нікопольщини. Скеровував свою зброю по районному центру, Покровській та Марганецькій громадах. Застосовував дрони-камікадзе та важку артилерію.

Російські війська скерували БпЛА по Марганцю. Постраждали троє людей. Це чоловіки 39 і 68 років і 75-річна жінка. Усі госпіталізовані, отримують необхідну медичну допомогу. Лікарі оцінюють стан потерпілих як середній. Побиті гараж, теплиця, автівки.

Загалом у районі пошкоджені інфраструктура, комунальне підприємство, навчальний заклад. Понівечені шість приватних осель, господарські споруди, авто.

Пообіді російські війська вдарили КАБом по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Загинув 54-річний чоловік. Внаслідок атаки сталося дві пожежі. Зайнялися приватний будинок та господарська споруда. Пізніше рятувальники приборкали пожежі, що виникли внаслідок ударів керованими авіабомбами.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині росіяни атакували виробничу базу будівельної компанії “Автомагістраль-Південь”.

Залишити відповідь