Новини

На Дніпропетровщині росіяни атакували виробничу базу будівельної компанії “Автомагістраль-Південь”

Ця компанія займається ремонтом доріг та будівництвом фортифікаційних споруд на донецькому напрямку.

730Переглядів

Компанія “Автомагістраль-Південь”, яка займається дорожнім будівництвом та спорудженням фортифікаційних укріплень, повідомила про атаку на її виробничу базу в Дніпропетровській області.

Про це повідомили у будівельній компанії.

“Повністю знищено шість одиниць техніки, яка використовувалась для ремонту прифронтових доріг. Розбиті будівлі, де розміщувалась їдальня та мешкали працівники. Двоє працівників бази поранено. Одного доставили в лікарню”, – розповіли в компанії.

Повідомляється, що атака “шахедів”, яка сталася вночі 2 травня, не перший випадок, коли ворог бʼє по техніці, будівельним майданчикам та базам компанії. Нещодавно декілька працівників компанії було поранено під час будівництва фортифікації на межі з Донецькою областю.

В повідомленні також зазначили, загалом з початку війни компанія внаслідок бойових дій понесла збитки на суму понад 2 млрд грн.

У дописі нагадали й про давній конфлікт з нацполіцією:

Забезпечення бази нової техніки також повністю за власний рахунок. Завдані ворогом збитки нам ніхто не компенсує – це ризики компанії, які в розцінках на виконання робіт не враховуються. І цей факт ДСР Нацполіції, яке вже півроку наполегливо шукає «зраду» в наших контрактах та рахує наші заробітки, чомусь зовсім не цікавить!

Нагадаємо, ця компанія у лютому втратила двох своїх працівників, які будували фортифікації на Покровському напрямку. Іншого разу були поранені двоє працівників “Автомагістралі-Південь”.

Раніше “Особи” також писали: “Автомагістраль-Південь” повідомила, що будує фортифікації на кордоні Дніпропетровської області.

Залишити відповідь