Новини

Росіяни тероризували два райони Дніпропетровщини, поранено чоловіка

Агресор застосував артилерію по Нікопольщині, а по Синельниківському району бив дронам та КАБами.

507Переглядів

Вночі агресор обстріляв з артилерії Мирівську громаду Нікопольського району. Вранці вдарив по Марганецькій громаді безпілотником. Минулося без загиблих і постраждалих.

Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА.

За уточненою інформацією, через удар FPV-дроном, якого ворог завдав ввечері по Нікополю, у місті пошкоджені ще 2 приватні будинки.

Під ранок у Дніпропетровській області сили ППО збили 3 ворожих БпЛА.

Цієї ночі атакувала російська армія і Новопавлівську громаду Синельниківського району. Застосувала КАБи. Понівечена інфраструктура. Люди неушкоджені.

Поцілив по району противник також вранці. А саме – по підприємству в Іларіонівській громаді. Через ранковий удар  постраждав чоловік. Його госпіталізували. Стан – важкий. Лікарі надають всю необхідну допомогу.

Крім того, минулого дня, 5 травня, на Нікопольщині через обстріли росіян поранень дістали троє людей. Це жінки 43, 65 та 70 років. Їм надали необхідну допомогу. Загалом ворог цілив по райцентру, Марганецькій, Мирівській, Покровській та Червоногригорівській громадах. Скеровував туди БпЛА й важку артилерію.

Внаслідок атак понівечені інфраструктура та адмінбудівля підприємства. Побиті 13 приватних будинків, ще один охопило вогнем. Пошкоджені 7 господарських споруд, автівки та газогін.

Гучно було вдень 5 травня також у Новопавлівській громаді на Синельниківщині. По ній противник вгатив КАБом. Зайнявся сухостій, зачепило підприємство та лінію електропередач. Минулося без постраждалих.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині росіяни атакували виробничу базу будівельної компанії “Автомагістраль-Південь”.

Залишити відповідь