Новини

На Дніпропетровщині злочинна група вирубила лісу майже на 2 мільйони гривень

Правоохоронці затримали усіх учасників злочинної групи - 42-річного організатора та шість спільників, встановили роль кожного з них у злочинній діяльності.

304Переглядів

Злочинну схему викрили оперативники управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області. Правоохоронці встановили, що житель м. Кривий Ріг організував нелегальний бізнес із незаконної порубки деревини, до якого залучив шість спільників з району віком від 19 до 50 років.

Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.

Вирубку здійснювали на території лісових господарств Дніпропетровської області, що межують із Миколаївською, не маючи для цього жодних дозвільних документів.

Сімом учасникам злочинної групи повідомили про підозри за фактом незаконної порубки дерев у лісах, перевезення та збут деревини, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 246) КК України.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині “чорні лісоруби” тікали від правоохоронців, але застрягли в багнюці.

Залишити відповідь