Подія сталася сьогодні, 8 травня, о дев’ятій ранку. Всі необхідні служби прибули до школи, аби перевірити будівлю, проте небезпечних предметів не виявили.
Про це йдеться у Telegram-каналі обласної поліції.
Як з’ясували правоохоронці, це був жарт 11-річного хлопця.
Поліцейські провели з учнем виховну бесіду, а на його батьків склали адміністративний протокол за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення — невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.
Санкція статті передбачає штраф від 1700 до 5100 гривень.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі повідомили про підозру псевдомінувальнику мостів.



















