Правоохоронці припинили діяльність нарколабораторії, в якій щомісяця виготовлялося близько 15 кг психотропних речовин, зокрема амфетамін і «Alpha-PVP». Виготовлення наркотиків щомісяця приносило учасниками злочинної групи орієнтовно 12 мільйонів гривень.
Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області.
Чотирьох учасників організованої злочинної групи та їх чотирьох спільників, які займалися виготовленням і збутом психотропних речовин на території Кривого Рогу та інших регіонів України, затримано. Їм повідомлено про підозру.
“У межах спецоперації було встановлено зв’язки групи, наркошопи та акаунти в соцмережах, за допомогою яких відбувався збут готової продукції кінцевим споживачам. Було проведено 17 обшуків за адресами проживання фігурантів, у транспортних засобах, а також за місцем виготовлення психотропних речовин” – йдеться у повідомленні поліції.
Наразі всіх учасників затримано та повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України.
Раніше “Особи” також писали: “Міськрада Марганця незаконно заволоділа 6500 га території сусідньої громади: що вирішив суд”.



















