Новини

Юнаки з Самарівського району вчиняли диверсії на залізниці на замовлення росіян

За підпал п'яти релейних шаф юнаки отримали від ворога близько 500 доларів.

267Переглядів

Прокуратура повідомила про підозру юнаку у вчиненні диверсії в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 113 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Слідство встановило: підозрюваний у месенджері Телеграм отримував замовлення від «куратора» спалити релейні шафи Укрзалізниці.

До протиправної діяльності він залучив ще одного хлопця. Вони підпалювали релейні шафи на залізничній станції у Самарівському районі області, обливши їх горючою рідиною.

Свої дії диверсанти фіксували на камери мобільних телефонів, щоб відзвітувати «куратору» про виконання «замовлень».

Таким чином юнаки встигли пошкодити 5 об’єктів Придніпровської залізниці. За кожний підпал вони отримували від російського “куратора” 100 доларів.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБ України у Дніпропетровській області.

Раніше “Особи” також писали: СБУ викрила агентів російської розвідки, які проводили ІПСО в інфопросторі України.

Залишити відповідь