Прокуратура повідомила про підозру юнаку у вчиненні диверсії в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 113 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.
Слідство встановило: підозрюваний у месенджері Телеграм отримував замовлення від «куратора» спалити релейні шафи Укрзалізниці.
До протиправної діяльності він залучив ще одного хлопця. Вони підпалювали релейні шафи на залізничній станції у Самарівському районі області, обливши їх горючою рідиною.
Свої дії диверсанти фіксували на камери мобільних телефонів, щоб відзвітувати «куратору» про виконання «замовлень».
Таким чином юнаки встигли пошкодити 5 об’єктів Придніпровської залізниці. За кожний підпал вони отримували від російського “куратора” 100 доларів.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБ України у Дніпропетровській області.
Раніше “Особи” також писали: СБУ викрила агентів російської розвідки, які проводили ІПСО в інфопросторі України.



















