Новини

Заволодівши SIM-карткою, злодій з Дніпра перевів на свій рахунок понад півмільйона гривень

Зловмисник через мобільний банкінг отримав доступ до карткового рахунку потерпілого та переказав 600 тисяч гривень на інший рахунок.

347Переглядів

У вересні 2024 року на площі Вокзальній Дніпра підозрюваний познайомився з чоловіком та під час спілкування дізнався, що той має значну суму коштів на банківському рахунку.

Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.

Скориставшись довірою, зловмисник викрав SIM-картку нового знайомого та встановив у свій мобільний телефон. Таким чином йому вдалося отримати доступ до мобільного банкінгу потерпілого та викрасти кошти.

Оперативники  Дніпровського райуправління поліції №1 встановили особу підозрюваного – ним виявився 23-річний мешканець іншої області.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка в особливо великих розмірах). 21 травня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі викрили трьох шахраїв, які торгували неіснуючими товарами.

Залишити відповідь