У вересні 2024 року на площі Вокзальній Дніпра підозрюваний познайомився з чоловіком та під час спілкування дізнався, що той має значну суму коштів на банківському рахунку.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Скориставшись довірою, зловмисник викрав SIM-картку нового знайомого та встановив у свій мобільний телефон. Таким чином йому вдалося отримати доступ до мобільного банкінгу потерпілого та викрасти кошти.
Оперативники Дніпровського райуправління поліції №1 встановили особу підозрюваного – ним виявився 23-річний мешканець іншої області.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка в особливо великих розмірах). 21 травня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі викрили трьох шахраїв, які торгували неіснуючими товарами.




















