Делегація Дніпропетровської області, до складу якої увійшли представники Дніпропетровської обласної ради, ОВА та водоканалів, здійснила робочий візит до Чеської Республіки.
Про це повідомила пресслужба обласної ради.
Мета — вивчення кращих європейських практик у сфері сталого водопостачання та посилення критичної інфраструктури в умовах війни.
Цей візит став результатом попередніх домовленостей з Надзвичайним і Повноважним Послом Чехії в Україні Радеком Пехом.
У межах поїздки відбулися зустрічі з керівництвом Південноморавського краю, представниками Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки, водогосподарським підприємством BVK COV BRNO, виробниками обладнання Zikmund Electronics. Представники делегації також взяли участь у міжнародній виставці VODOVODY-KANALIZACE.
Окрему увагу приділено потенційним спільним проєктам із очищення води та забезпечення водопостачанням прифронтових районів Дніпропетровщини — зокрема Нікопольського та Синельниківського.
За прогнозами Агентства відновлення, Україні загрожує масштабна водна криза вже в найближче десятиліття. Саме тому забезпечення стабільного водопостачання в громадах Дніпропетровщини — один із ключових пріоритетів обласної влади.
Раніше “Особи” також інформували: В одній з громад Дніпропетровщини водопостачання подорожчало у 6 разів.






















