Роботи виконали коштом обласного бюджету при співфінансуванні з міським. У будівлі повністю оновили внутрішнє оздоблення, замінили всі інженерні мережі, утеплили фасад, відремонтували покрівлю.
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов у Facebook.
“Створено сучасні й безпечні умови для навчання. У корпусі розміщено адміністративні та навчальні кабінети, спортивну залу. Це — основна трьохповерхова будівля ліцею, зведена ще у 1936 році. За десятиліття у закладі виросло не одне покоління мешканців Кам’янського. Він відіграє важливу роль у житті мікрорайону як центр освіти та культури”, – пише Білоусов.
Це вже другий етап оновлення ліцею. Минулого року, також за підтримки Дніпропетровської ОВА , було завершено капітальний ремонт першого корпусу. Наразі розробляється проєктно-кошторисна документація для капітального ремонту третього корпусу.
“Це дозволить завершити комплексну модернізацію навчального закладу. Дякую Сергію Лисаку за системну підтримку нашого міста. Дякую всім, хто працює задля розвитку Кам’янського. Разом будуємо сильну, сучасну та успішну громаду”, – зазначив мер Кам’янського.
Раніше “Особи” також сповіщали: Ліцей у Дніпрі став першим навчальним закладом в Україні, який отримав власну поштову марку.



























