Цей вечір стане справжнім тріумфом симфонічного звучання та об’єднає геніальність композиторів, віртуозність музикантів і натхнення слухачів.
Про це повідомляє Дніпровська обласна рада.
У програмі:
- Йоганнес Брамс — Концерт для скрипки з оркестром ре мажор
- Едвард Елгар — Симфонія №1 ля мажор. Вперше виконується у Дніпрі!
Виконують:
- Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії.
- Соліст — Марко Комонько (скрипка), заслужений артист України.
- Диригент — Стівен Домінік Еллері (Велика Британія).
Заключний концерт сезону обіцяє справжню музичну подію. Прозвучить Концерт для скрипки з оркестром Брамса — один із найвеличніших творів світової музики, а також Симфонія №1 Елгара, що вперше зазвучить у Дніпрі.
Детальніше про захід на сайті філармонії.
Запрошуємо відвідати подію та розділити незабутні враження від магії симфонічної музики!
Раніше “Особи” також сповіщали: Fabrika L у Дніпрі запрошує на андеграунд-барберінг.



















