АфішаНовини

У Дніпровській філармонії відбудеться заключний концерт сезону 2024–2025 років

Заключний концерт сезону обіцяє справжню музичну подію. Гратимуть Концерт для скрипки з оркестром Брамса.

426Переглядів

Цей вечір стане справжнім тріумфом симфонічного звучання та об’єднає геніальність композиторів, віртуозність музикантів і натхнення слухачів.

Про це повідомляє Дніпровська обласна рада.

У програмі:

  • Йоганнес Брамс — Концерт для скрипки з оркестром ре мажор
  • Едвард Елгар — Симфонія №1 ля мажор. Вперше виконується у Дніпрі!

Виконують:

  • Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії.
  • Соліст — Марко Комонько (скрипка), заслужений артист України.
  • Диригент — Стівен Домінік Еллері (Велика Британія).

Заключний концерт сезону обіцяє справжню музичну подію. Прозвучить Концерт для скрипки з оркестром Брамса — один із найвеличніших творів світової музики, а також Симфонія №1 Елгара, що вперше зазвучить у Дніпрі.

Детальніше про захід на сайті філармонії.

Запрошуємо відвідати подію та розділити незабутні враження від магії симфонічної музики!

Раніше “Особи” також сповіщали: Fabrika L у Дніпрі запрошує на андеграунд-барберінг.

Залишити відповідь